Категорії Інформація
Каси Додати подію
28 лютого 2024

Сальвадор вам в поміч, або ліжко на трьох

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Рівненський міський будинок культури
м. Рівне, вул. Соборна, 3Д

Про подію

Італійська атмосфера для всіх

«Сальвадор вам в поміч, або ліжко на трьох» – унікальна комедія, яка порадує глядачів гумором та захопливим сюжетом. Вистава створена за мотивами п'єси «Сублімація любові» італійського драматурга Альдо де Бенедетті. У центрі сюжету – неперевершена та спокуслива журналістка, сеньйора Паола. У неї закохується поважний політик сеньйор Леоне, який набагато старший за неї. Але йому не вистачає чоловічих чарів, щоб підкорити примхливе серце Паоли.

Проте Леоне не збирається відступати. До того ж новий приятель, драматург П'єтро, вигадує цікаву авантюру. І Леоне погоджується на це, видаючи твори П'єтро за свої. Здавалося б «літературний талант» повинен допомогти у коханні, але ситуація починає виходити з-під контролю. Сюжет добре вивірений та наповнений різними жартами та комічними ситуаціями, але описати його більш детально неможливо – краще побачити на власні очі.

Справжні майстри театрального світу

З виставою «Сальвадор вам в поміч, або ліжко на трьох» у Чернівці приїжджає Перший Театр Антрепризи і Комедії. Цей театр було відкрито у липні 2023 року в Києві, він ставить виключно комедійні театральні проєкти. Режисером-постановником вистави є Валерій Астахов, а у головних ролях грають видатні майстри театральної сцени:

  • Паола – Народна артистка України Ольга Сумська;
  • Леоне – Народний артист Україні Лесь Задніпровський;
  • П'єтро – Заслужений артист України Віталій Борисюк.

Довіртеся досвіду талановитих акторів та режисера, і вони огорнуть вас своєю магією та теплотою. Впевнені, після відвідування цієї вистави, ви посміхатиметеся ще довгий час.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код