Рус Укр Eng
Категорії Інформація
06 березня

Кармен-сюїта / Шехерезада

Ціна: 290-690 грн

Рівненський академічний український музично-драматичний театр
м. Рівне, вул. Театральна, 1
Купити квиток

Квитки на "Кармен-сюїта / Шехерезада"

Тривалість події — 120 хвилин.
06 бер., пʼятниця

Про подію

Справжній вечір іспанської та східної пристрасті та у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу «Танці з Зірками» і кращої балерини України Катерини Кухар.

(Ekaterina Kuhar) Катерина Кухар — прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар — символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

Про виставу

«Кармен-Сюїта» — шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.

Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

  • Лібрето: за новелою Проспера Меріме «Кармен»: Альберто Алонсо
  • Хореографія: Альберто Алонсо
  • Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна
  • Балет на 1 дію

Про балет «Шехерезада»

У шахському гаремі Зобеіда намагається умилостивити чоловіка. Але Шахрияр похмурий: приїхав до нього брат Земан, правитель Персії, запевняє, що дружини шаха невірні. Шахриар оголошує, що відправляється на полювання. У його відсутність мешканки гарему прохають головного євнуха впустити в гарем їх коханців — рабів. Раптово повернувся Шахрияр і застав дружин, які розважаються з коханцями. Сама Зобеіда в обіймах Золотова раба. Яничари правителя Шахрияра за зраду шаблями страчують дружин і рабів. Зобеіда молить залишити їй життя, але, отримавши відмову, вбиває себе.

  • Лібрето та Хореографія: Михайло Фокін
  • Музика: Микола Римський-Корсаков
  • Балет на 1 дію

Ви можете купити квитки на Кармен-сюїта / Шехерезада на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур’єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Попереднє замовлення