Рус Укр Eng
МЕГАПОДІЯ

МЕГАПОДІЯ

16 сентября
воскресенье, 18:00
Городской стадион «Мототрек»
г. Ровно, ул. Курчатова, 3
180-380 грн
Купить билет
До события осталось
146 дней
19 часов
21 минута
МЕГАПОДІЯ
18:00 16 сентября
Городской стадион «Мототрек»
г. Ровно, ул. Курчатова, 3
Купить билет

О шоу

Мегаподія-2018: «Паті», «На стилі» та з Суперблондинкою

Їх називають архітекторами емоцій. Вони створюють свято та працюють з найбажанішими та найпопулярнішими артистами країни. Вони знані в Рівному як організація, котра будь-який захід перетворює на грандіозну подію. Як Ви вже здогадалися, мова йде про рівненську івен-агенцію «Мегаподія», яка щороку для рівнян та гостей міста організовує Великий однойменний концерт «Мегаподія». Цьогоріч захід відбудеться 16 вересня, традиційно та стадіоні «Мототрек».

Знайомтеся, перший артист концерту, учасники національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення», українські виконавці — гурт «DILEMMA».Саме вони розпочинатимуть концертну програму свята. Музиканти відомі своїми останніми хітами «На паті», «Тілом тряси» та ін. Вони веселі, драйвові та кльові.

Наступним зірковим гостем «Мегаподії» є мегапопулярний український поп-гурт «Время и Стекло». Сьогодні цей колектив є одним з найулюбленіших дуетів серед дітей та молоді. Ба більше, вони збирають стадіони та б’ють рекорди за переглядами на YouTube та телеканалах. Їх називають найвеселішим, найдрайвовішим гуртом і не дарма, адже їх пісні та відео мають шанувальників не тільки в Україні, а й навіть за кордоном. До того ж гурт «Время и Стекло» є рекордсменом — переможцем в багатьох номінаціях по версії M1 Music Awards та музичної премії «Yuna».

А завершуватиме концертволодарка найдовших ніг українського шоу-бізнесу, супербілявка та українська співачка — Оля Полякова. Зірка вперше виступить в Рівному на стадіоні «Мототрек» та вражатиме грандіозним шоу, епатажними номерами і яскравими костюмами.

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: