Рус Укр Eng
09 октября ср. 19:00

Lords Of The Sound. Лучше за 5 лет

220-490 грн

Ровенский городской дом культуры
г. Ровно, ул. Соборная, 3Д
Купить билет
220-490 грн
Купить билет
До события осталось 79 дней 7 часов 53 минуты
Lords Of The Sound. Лучше за 5 лет
19:00 09 октября
Ровенский городской дом культуры
г. Ровно, ул. Соборная, 3Д

О событии

9 жовтня 2019 року у Рівному — ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це — кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: Шерлок Холмс, Реквієм за мрією, Кримінальне чтиво, Матриця, Скажений Макс, Мулен Руж, Термінал, Міссія нездійсненна, 007, Майстер і Маргарита, Професіонал, Поліцейська академія, Щелепи, Одного разу в Америці, Найвеличніший Шоумен та інші.

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 9 жовтня 2019 у МБК на концерті «Краще за 5 років»! В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.

  • Солісти. Ярослав Радіоненко та гості шоу.
  • Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинський.
  • Продюсер: Андрій Новаторов.
Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99